IMPREZZ® BB Gel BIAB | Buildergel in een flesje | Cover Pink | 6 ml. | Voor nagelversteviging | Nagelverlenging
- IMPREZZ® BB Gel BIAB | Buildergel in een flesje is de onbetwiste marktleider op de markt met de kenmerken van een gel polish waarmee je je nagels gemakkelijk kunt verlengen.
- Verstevig de natuurlijke nagel of gebruik dit als basis voor je gel nagellak.
- Verlengen met de IMPREZZ® BB Gel BIAB kan tot max. 1 cm!
- Het is een BASEGEL + KLEUR + TOPGEL in 1 product wat jou de mogelijkheid biedt om de
nagelplaat te verstevigen maar OOK om deze te verlengen tot max. 1 cm!
INGREDIENTS:
Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Glycol HEMA-Methacrylate, Bis Phosphate, Hydroquinone, p-Hydroxyanisole
VOORZORGSMAATREGELEN:
Buiten het bereik van kinderen houden. Mag niet in contact komen met de huid en ogen. Wanneer irritatie optreedt; stop het gebruik van dit artikel. Alleen voor gebruik op de nagels. Vervaldatum, serie- en batchnummer bevinden zich op de barcode. Beschermen tegen direct zonlicht en extreme UV-straling. Dient alleen voor gezonde en krachtige nagel plaat.